Rubriky:

Ostatní

Softbalistky pražského Tempa vedou tabulku extraligy

29. června 2020 11:23 - Praha

Softbalistky pražského Tempa vedou tabulku extraligy. O bod zpět jsou i díky čtyřem výhrám o uplynulém víkendu hráčky Joudrs Praha, které mimo jiné dvakrát zdolaly obhájkyně titulu Žraloky Ledenice.

 

ČSA

Softbalistky Tempa sice prohrály v pátečním televizním utkání s pražskými rivalkami z Eagles 2:3, ale v neděli si spravily chuť. Dvakrát zdolaly Trutnov, přičemž první utkání vyhrály 5:0. Nadhazovačky Martina Bláhová a Anna Štenglová zvládly tzv. perfect game: nepovolily soupeřkám ani jeden odpal a nepustily je na metu.

Tempo má na kontě sedm výher a dvě porážky, Joudrs stejný počet vítězství a jednu prohru. Tabulka je nevyrovnaná, jelikož se kvůli dešti neodehrála všechna utkání. Například Eagles mají za sebou jen čtyři duely s bilancí 3:1.

ČTK

Časová osa: Ostatní

Filtr článků - Ostatní


Běhání v zimě

Zima je pro řadu běžců obdobím nejistoty a nechuti k běhání. Nízké teploty od běhu často odradí, proto je důležité dodržovat základní pravidla. Ať už v zimě hledáte běžeckou motivaci, pilujete techniku běhu nebo hledáte zimní běžecké vybavení, jistě vám poslouží naše tipy a triky, jak se na běh v zimním období připravit a pořádně si ho užít.