Rubriky:

Ostatní

Varga stále dobře střílí, ale i úspěšně prodává

20. července 2009 08:38 - PRAHA

Olympijský vítěz ze Soulu 1988 v libovolné malorážce 60 ran vleže Miroslav Varga (48) stíhá podnikání a dál aktivně střílí. Loni byl na OH v Pekingu, letos startoval na ME v Osijeku.

„Mám vlastní firmu a prodávám veškeré příslušenství pro sportovní střelce. I když jsem nestřílel velké závody, kontakt jsem s vrcholovým střílením nikdy neztratil. Vybavení mám na špičkové úrovni. Pořád používám pažbu z malorážky, s níž jsem vyhrál v Soulu i na dalších velkých soutěžích,“ chlubil se Varga.

„Samozřejmě všechno ostatní je nové. Snažím se trénovat co nejvíc, někdy je to i na úkor firmy, takže mě zastupuje manželka. Spojit úspěšně podnikání s aktivním sportem je obtížné, ale zvládám to, takže si kladu v obojím vysoké cíle. Chtěl bych se probojovat za tři roky na olympiádu do Londýna,“ prozradil Miroslav Varga.
Šanci má. Nejen doma pořád patří k nejlepším.

kft, Právo

Časová osa: Ostatní

Filtr článků - Ostatní


Běhání v zimě

Zima je pro řadu běžců obdobím nejistoty a nechuti k běhání. Nízké teploty od běhu často odradí, proto je důležité dodržovat základní pravidla. Ať už v zimě hledáte běžeckou motivaci, pilujete techniku běhu nebo hledáte zimní běžecké vybavení, jistě vám poslouží naše tipy a triky, jak se na běh v zimním období připravit a pořádně si ho užít.