Živě

Krasobruslařská Kim Kardashianová po zlatu na olympiádě zazářila i v soutěži krásy

22. července 2020 17:06 - Toronto

Členka zlatého krasobruslařského týmu ze zimních olympijských her v roce 2018 Gabrielle Dalemanová uspěla v soutěži krásy. Získala titul Miss Ontario a postoupila do národního finále Miss Kanada, jehož účastnice budou usilovat o postup na prestižní mezinárodní soutěž Miss World.

 

@ twitter Saymore

Dvaadvacetiletá bronzová medailistka z MS 2017 byla z úspěchu na mole nadšená. "Vůbec tomu nemohu uvěřit. Je to pro mě ohromná pocta. Nedostala bych se tam bez svého úžasného týmu nebo kouče pro soutěž krásy," uvedla na Instagramu.

Národní finále se uskuteční v listopadu. "Nemohu se dočkat, až budu s vámi všemi sdílet tuhle úžasnou cestu," vzkázala svým fanouškům. Příznivci krasobruslení kanadskou brunetu, která měří jen 155 centimetrů, od olympijských her v Pchjongčchangu v žertu označují za "krasobruslařskou Kim Kardashianovou". Dalemanová je totiž této americké celebritě hodně podobná.

Obrovská tragédie. Krasobruslařská šampionka nezvládla deprese

ČTK

Časová osa: Ostatní

Filtr článků - Ostatní


Letní olympijské hry Tokio 2021

Kvůli koronaviru o rok přeložené letní olympijské hry v Tokiu začínají 23. července slavnostním zahájením a končí 8. srpna 2021 zakončovacím ceremoniálem. Sportovce čeká v rámci 33 sportů 339 disciplín na 33 sportovištích, čeští reprezentanti obhajují jednu zlatou, dvě stříbrné a sedm bronzových medailí z olympiády v Riu.