Živě

V play off MLB bude letos hrát 16 týmů místo deseti

23. července 2020 23:15 - New York

Severoamerická Major League Baseball (MLB) krátce před odloženým začátkem sezony rozhodla, že do play off letos postoupí více týmů. Liga navrhla vyřazovací část s 16 celky místo dosavadních deseti a podle agentury AP se na tomto scénáři domluvila s hráčskou unií. Chybí už jen souhlas majitelů klubů.

 

Elaine Thompson, ČTK/AP

Soutěž odstartuje se čtyřměsíčním zpožděním dvěma dnešními zápasy. Kvůli pandemii koronaviru odehrají kluby ve zkrácené základní části MLB jen 60 místo původně plánovaných 162 utkání. Hrát se bude bez diváků.

Deset týmů hraje v play off MLB od roku 2012. Širší podoba vyřazovacích bojů by letos podle agentury Reuters pomohla majitelům klubů i hráčům snížit finanční ztráty.

ČTK

Časová osa: Ostatní

Filtr článků - Ostatní


EURO 2021

Evropský fotbalový svátek, jež byl kvůli koronaviru o rok odložen, začíná 11. června a končí 11. července 2021. Revoluční EURO pořádá hned 11 evropských zemí a poprvé se na něm představí video asistent rozhodčího (VAR). Česká reprezentace se v rámci skupiny D utká se Skotskem, Chorvatskem a Anglií, finále turnaje hostí londýnské Wembley.