Živě

Nejméně 14 členů baseballového týmu Marlins má koronavirus

27. července 2020 17:18 - Miami

Baseballisté Miami neodehrají dnešní domácí zápas MLB proti Baltimoru, protože nejméně 14 členů Marlins se nakazilo koronavirem. Po nedělním utkání ve Filadelfii se tým nevrátil na Floridu a zůstal v karanténě v hotelu. Pondělní zápasy obou celků byly odloženy.

 

James Lang, Reuters

Už před nedělním zápasem měli pozitivní test José Ureňa s Jorgem Alfarem, poté na seznam nakažených přibyli další, dohromady je nemocných nejméně 12 hráčů a dva trenéři. Podle hlavního kouče Dona Mattinglyho ale jeho svěřenci neuvažovali o tom, že by k zápasu proti Philadelphii nenastoupili.

Baseballová MLB odstartovala minulý čtvrtek se čtyřměsíčním zpožděním. Nová sezona elitní ligy byla ze 162 zápasů pro každý tým zkrácena na 60. Do play off místo deseti postoupí 16 mužstev.

ČTK

Časová osa: Ostatní

Filtr článků - Ostatní


EURO 2021

Evropský fotbalový svátek, jež byl kvůli koronaviru o rok odložen, začíná 11. června a končí 11. července 2021. Revoluční EURO pořádá hned 11 evropských zemí a poprvé se na něm představí video asistent rozhodčího (VAR). Česká reprezentace se v rámci skupiny D utká se Skotskem, Chorvatskem a Anglií, finále turnaje hostí londýnské Wembley.