Rubriky:

Ostatní

Softbalisté Havlíčkova Brodu získali Mertla a nadstavbu zahájili vítězně

11. srpna 2020 17:21 - Praha

Softbalisté Havlíčkova Brodu skvěle rozehráli extraligovou nadstavbu. Hroši o víkendu zaznamenali čtyři výhry i díky zkušenému Davidu Mertlovi, který přišel na hostování, a v tabulce jsou v čele spolu se Žraloky Ledenice.

 

Česká softballová asociace

Havlíčkův Brod si v sobotu poradil 2:1 a 5:1 s vítězem základní části Chomutovem a v neděli s loňskými finalisty Locos Břeclav 10:0 a 9:4. "Spokojeni jsme velice. Plníme plán, který jsme si dali," uvedl Mertl, který přispěl k výhrám pěti odpaly.

Mertl přišel k Hrochům na hostování z pražského týmu Spectrum s Tomášem Kleinem. "Máme pomoci hlavně na pálce," uvedl Mertl, který se u Hrochů sešel s nadhazovačem Michalem Holobrádkem. Právě jemu dělal chytače na loňském mistrovství světa v Česku. "U Hrochů mu nechytám, protože má v Brodě svého catchera a spolupráce jim funguje. Není důvod to měnit," upřesnil Mertl.

Nadstavba šesti týmů pokračuje za čtrnáct dní a o složení semifinálových dvojic se ve vyrovnané tabulce rozhodne první zářijový víkend. Třetí je zatím Chomutov a trojice Tempo, Břeclav a Most se dělí o čtvrté místo.

ČTK

Časová osa: Ostatní

Filtr článků - Ostatní


Běhání v zimě

Zima je pro řadu běžců obdobím nejistoty a nechuti k běhání. Nízké teploty od běhu často odradí, proto je důležité dodržovat základní pravidla. Ať už v zimě hledáte běžeckou motivaci, pilujete techniku běhu nebo hledáte zimní běžecké vybavení, jistě vám poslouží naše tipy a triky, jak se na běh v zimním období připravit a pořádně si ho užít.