Rubriky:

Ostatní

Hroši přišli v derby o velkou šanci, posledním semifinalistou jsou Eagles

18. srpna 2020 21:50 - Brno
(Aktualizováno: 18. srpna 2020 22:11)

Teprve dohrávaný zápas nadstavbové skupiny o titul rozhodl o posledním semifinalistovi baseballové extraligy. Hroši prohráli v brněnském derby s Draky 1:2, rozhodla až extra směna. Poražený tým tak uvolnil cestu do semifinále Eagles Praha, postup již měli jistý Draci, Kotlářka Praha a Arrows Ostrava. Složení semifinálových dvojic je následující: Kotlářka - Arrows, Draci - Eagles.

 

baseball.cz

Zápas velmi dominantně režírovali nadhazovači. Jan Kucin za hostující Hrochy Brno a Radim Chroust a Martin Schneider za domácí Draky Brno. První a na dlouhou dobu i jediný pálkař, jemuž se podařilo překonat domácí metu, byl Michal Ondráček. Homerunem posunul Hrochy do vedení 1:0.

Skóre se změnilo až na konci 8. směny, kdy Filip Moštěk stáhnul Adama Hajtmara. Boj trval až do 10. směny, kdy Hroši promarnili šanci a nestáhli ani jeden bod v tiebreaku. Pro vítězný bod Draků si doběhl Jakub Hajtmar díky odpalu Arnošta Dubového.

Radost z výsledku propukla v pražské Krči. „Za předvedený výkon nejen v posledním utkání, ale v celé sérii musím před Hrochy smeknout. Měli perfektní obranu, když však nedáš jako hostující tým v extra inningu bod, je dohrávka smrtelná, což se ukázalo už v předchozím utkání," poukazuje Vladimír Chlup, trenér Eagles.

Baseballová extraliga, nadstavbová skupina o titul:
Draci Brno - Hroši Brno 2:1
Tabulka:     
1. Draci Brno 14 12 2 85,7
2. Kotlářka Praha 14 9 5 64,3
3. Arrows Ostrava 15 7 8 46,7
4. Eagles Praha 15 6 9 40,0
  Hroši Brno 15 6 9 40,0
6. Tempo Praha 15 4 11 26,7
dos, Sport.cz

Časová osa: Ostatní

Filtr článků - Ostatní


Běhání v zimě

Zima je pro řadu běžců obdobím nejistoty a nechuti k běhání. Nízké teploty od běhu často odradí, proto je důležité dodržovat základní pravidla. Ať už v zimě hledáte běžeckou motivaci, pilujete techniku běhu nebo hledáte zimní běžecké vybavení, jistě vám poslouží naše tipy a triky, jak se na běh v zimním období připravit a pořádně si ho užít.