Rubriky:

Ostatní

Sedminásobný mistr světa Hendry se vrací za kulečníkový stůl

2. září 2020 12:01 - Londýn

Sedminásobný mistr světa v královské kulečníkové hře snooker Stephen Hendry se po osmi letech vrací za stůl se zeleným suknem. Jednapadesátiletý Skot, který ukončil kariéru v roce 2012, dostal od vedení profesionální tour pozvánku k účasti na turnajích v příštích dvou sezonách.

 

@ facebook Stephen Hendry

Nyní jednapadesátiletý Hendry je se sedmi tituly z MS rekordmanem moderní snookerové éry. Dlouho bylo maximem i jeho 36 vyhraných turnajů, než ho na srpnovém mistrovství světa v Sheffieldu překonala další slavná postava Ronnie O'Sullivan, pro něhož zisk šestého titulu představoval 37. vyhraný turnaj.

"Jsem nadšený, že se budu moci zúčastnit v příštích dvou sezonách některých turnajů. Soutěže mi chyběly, a i když nemám z hlediska svých výkonů žádná očekávání, přišlo mi, že je správný čas na to zkusit se vrátit za stůl," uvedl Hendry, jenž se může v závěru měsíce představit na European Masters v Milton Keynes.

Legenda vyrůstala v sex shopu. Rozervaný šampion má za sebou i marihuanu a léčení

ČTK

Časová osa: Ostatní

Filtr článků - Ostatní


Běhání v zimě

Zima je pro řadu běžců obdobím nejistoty a nechuti k běhání. Nízké teploty od běhu často odradí, proto je důležité dodržovat základní pravidla. Ať už v zimě hledáte běžeckou motivaci, pilujete techniku běhu nebo hledáte zimní běžecké vybavení, jistě vám poslouží naše tipy a triky, jak se na běh v zimním období připravit a pořádně si ho užít.