Rubriky:

Ostatní

Kvůli kanadské karanténě nebude sáňkařské MS ve Whistleru

3. září 2020 10:55 - Berchtesgaden/Praha

Kvůli komplikacím způsobeným pandemií koronaviru se nebude v únoru konat mistrovství světa v jízdě na saních v kanadském Whistleru. Mezinárodní federace FIL oznámila, že během příštích týdnů rozhodne o náhradním pořadateli jubilejního 50. šampionátu.

 

Pavel Lebeda/ČOV

Dráhu vybudovanou pro olympijské hry ve Vancouveru 2010 připravila o MS opatření v Kanadě, jež aktuálně pro zahraniční návštěvníky vyžaduje čtrnáctidenní karanténu. "Bohužel nemůžeme garantovat, že toto ustanovení bude do února zrušeno," uvedl šéf kanadského sáňkařského svazu Tim Farstad.

Mistrovství světa má termín 5. až 7. února. Sezona sáňkařského Světového poháru by měla začít na konci listopadu v Innsbrucku.

ČTK

Časová osa: Ostatní

Filtr článků - Ostatní


Běhání v zimě

Zima je pro řadu běžců obdobím nejistoty a nechuti k běhání. Nízké teploty od běhu často odradí, proto je důležité dodržovat základní pravidla. Ať už v zimě hledáte běžeckou motivaci, pilujete techniku běhu nebo hledáte zimní běžecké vybavení, jistě vám poslouží naše tipy a triky, jak se na běh v zimním období připravit a pořádně si ho užít.