Rubriky:

Ostatní

Legendární skateboardista Hufnagel podlehl rakovině

25. září 2020 14:30 - New York/Praha

Legendární americký skateboardista Keith Hufnagel prohrál svůj boj s rakovinou mozku, bylo mu 46 let. Newyorský rodák se o diagnóze dozvěděl před více než dvěma lety, začátkem týdne zákeřné nemoci podlehl. Hufnagel patřil v 90. letech a na přelomu milénia k nejvlivnějším jezdcům světa.

 

Instagram @keithhufnagel

Hufnagel patřil ve své době k nejlepším streetovým skateboardistům. Založil i populární řetězec skateshopů a vlastní značku HUF Worldwide.

Před více než dvěma lety ho zastihla děsivá zpráva, lékaři mu oznámili, že trpí rakovinou mozku. Ve čtvrtek se skatebardový svět dozvěděl, že Hufnagel svůj boj se zákeřnou nemocí prohrál. Zůstala po něm manželka a dvě malé děti.

„Keith miloval skateboarding a vše kolem něj. Dělal věci po svém a dělal je ze správných důvodů. Inspiroval mnohé z nás napříč celým světem," uvedli ve čtvrtek na sociálních sítích zástupci značky HUF Worldwide.

„Jsme zdrceni zprávou o smrti Keitha Hufnagela. Jeho dopad na skateboarding a jeho odkaz bude žít věčně. Odpočívej v pokoji, Keithe," vyjádřila smutek i Americká skateboardová asociace.

pb, Sport.cz

Časová osa: Ostatní

Filtr článků - Ostatní


Běhání v zimě

Zima je pro řadu běžců obdobím nejistoty a nechuti k běhání. Nízké teploty od běhu často odradí, proto je důležité dodržovat základní pravidla. Ať už v zimě hledáte běžeckou motivaci, pilujete techniku běhu nebo hledáte zimní běžecké vybavení, jistě vám poslouží naše tipy a triky, jak se na běh v zimním období připravit a pořádně si ho užít.