Rubriky:

Ostatní

Holobrádek zářil a softbaloví Hroši berou ve finále první výhru

3. října 2020 17:31

Vstup do finále softbalové extraligy se povedl Hrochům Havlíčkův Brod, kteří v sobotním zápase porazili Chomutov Beavers 4:0. Dařilo se hlavně nadhazovači Michalu Holobrádkovi, který nepovolil soupeřům ani jeden úspěšný odpal. Chomutovští pálkaři si nevěděli rady, naprázdno vyšel například hlavní tahoun Marek Malý.

 

ČSA

Hroši si připsali dva body ve druhé směně a položili základ k úspěchu. Další přidali ve třetí a ve čtvrté směně. Celé utkání měl pod kontrolou nadhazovač Holobrádek. „Kluci byli lepší, v každé směně se dostávali na mety. Dělali nám to fakt těžké," prohlásil Ondřej Musil, catcher Chomutova.

Celkem si Holobrádek připsal třináct strikeoutů. „Pro nás to bylo trochu nešťastné utkání. Věděli jsme, že Holobrádek je jeden z nejlepších nadhazovačů v lize, ale věřili jsme si. Dobře nás ale zavřel," tvrdil trenér Beavers Jan Řápek.

Celkem Hroši zaznamenali pět úspěšných odpalů, dva z nich dal Petr Kruntorád. „Byla velká výhoda, že jsme v týdnu hráli každý druhý den zápasy pod tlakem. Byli jsme v zápasovém rytmu, což se projevilo na pálce," hodnotil trenér Hrochů Dušan Šnelly.

Druhé utkání finálové série se hraje v neděli od 15:30 v Havlíčkově Brodě.

rjm, Sport.cz

Časová osa: Ostatní

Filtr článků - Ostatní


Běhání v zimě

Zima je pro řadu běžců obdobím nejistoty a nechuti k běhání. Nízké teploty od běhu často odradí, proto je důležité dodržovat základní pravidla. Ať už v zimě hledáte běžeckou motivaci, pilujete techniku běhu nebo hledáte zimní běžecké vybavení, jistě vám poslouží naše tipy a triky, jak se na běh v zimním období připravit a pořádně si ho užít.