Softbalisté Havlíčkova Brodu jsou potřetí českými šampiony

10. října 2020 18:12 - Kadaň
(Aktualizováno: 10. října 2020 22:55)

Softbalisté Havlíčkova Brodu jsou potřetí českými šampiony. Hroši vybojovali titul po dnešním vítězství nad Chomutovem 3:1, díky kterému vyhráli finálovou sérii v nekratším možném termínu 3:0 na zápasy.

 

ČSA

Havlíčkův Brod dotáhl k vítězství třiadvacetiletý reprezentační nadhazovač Michal Holobrádek, který chomutovským Beavers povolil ve třech zápasech jen tři odpaly a jediný bod. "Byla to skvělá sezona," radoval se v tiskové zprávě.

Hroši trumfem navázali na vítězství v nejvyšší soutěži z let 2016 a 2017. "Je to sice titul po třech letech, ale spousta kluků slaví úspěch poprvé. Jsme nadšení, že jsme sezonu vůbec dohráli, o to je tento titul cennější," uvedl Holobrádek.

Softbalové finále bude bitvou o Prahu. Královny usednou na trůn už o víkendu

První utkání finálové série žen vyhrály Joudrs nad Eagles 11:4. V neděli je na programu druhý zápas pražských celků a hned případný třetí duel zkráceného formátu, aby se soutěž stihla dohrát před dvoutýdenním zákazem sportování v zemi kvůli zhoršující se situaci s šířením koronaviru.

Finále softbalové extraligy:
Muži - 3. zápas:
Sportclub 80 Chomutov - Hroši Havlíčkův Brod 1:3, konečný stav série 0:3.
Ženy - 1. zápas:
Eagles Praha - Joudrs Praha 4:11.
ČTK

Časová osa: Ostatní

Filtr článků - Ostatní


Běhání v zimě

Zima je pro řadu běžců obdobím nejistoty a nechuti k běhání. Nízké teploty od běhu často odradí, proto je důležité dodržovat základní pravidla. Ať už v zimě hledáte běžeckou motivaci, pilujete techniku běhu nebo hledáte zimní běžecké vybavení, jistě vám poslouží naše tipy a triky, jak se na běh v zimním období připravit a pořádně si ho užít.

Patička stránky: