Rubriky:

Ostatní

Softbalistky Joudrs získaly po čtyřech letech mistrovský titul

11. října 2020 14:55 - Praha

Softbalistky Joudrs se vrátily po čtyřech letech na domácí trůn. Ve finálové sérii s pražskými rivalkami Eagles zvítězil bohnický tým i podruhé a celkově získal sedmý extraligový titul. Hrdinkou nedělního duelu při výhře 2:0 se stala Eva Rendlová, která odpálila homerun.

 

http://joudrs.cz/

"Je to skvělý, úžasný pocit. Tím spíše, že to možná byl můj poslední zápas a start v životě," řekla sedmatřicetiletá softbalistka. Po jejím odpalu v první směně vznikly zmatky v obraně Eagles a pro vedení doběhla Veronika Klimplová. V šesté směně se Rendlové povedl homerun.

Série, která byla zkrácena na dvě výhry kvůli pondělnímu pozastavení sportovních aktivit po rozhodnutí vlády kvůli šíření koronaviru, začala v sobotu výhrou Joudrs 11:4. Staronové šampionky získaly mistrovský pohár po tříletém kralování softbalistek Ledenic.

Finále softbalové extraligy žen - 2. zápas
Joudrs Praha - Eagles Praha 2:0, konečný stav série 2:0.
ČTK

Časová osa: Ostatní

Filtr článků - Ostatní


Běhání v zimě

Zima je pro řadu běžců obdobím nejistoty a nechuti k běhání. Nízké teploty od běhu často odradí, proto je důležité dodržovat základní pravidla. Ať už v zimě hledáte běžeckou motivaci, pilujete techniku běhu nebo hledáte zimní běžecké vybavení, jistě vám poslouží naše tipy a triky, jak se na běh v zimním období připravit a pořádně si ho užít.