Boxerské mistrovství ČR se příští týden neuskuteční

22. října 2020 15:40 - Praha

Mistrovství České republiky v boxu mužů a žen se příští týden v České Lípě neuskuteční. Vedení České boxerské asociace (ČBA) se s ohledem na vládní opatření proti šíření koronaviru rozhodlo turnaj přesunout na prosincový termín.

 

Martin Kabát

"Jiná možnost ani nebyla. Šampionát by se měl uskutečnit od 9. prosince, ještě ale čekáme na potvrzení termínu ve Sportovní hale," řekl prezident ČBA Svatopluk Žáček ČTK.

Vedení boxerské asociace věří, že za přibližně šest týdnů již bude situace v České republice příznivější pro pořádání sportovních akcí, které jsou nyní zcela zakázané. "Doufáme, že už bude vše v pořádku," přál si Žáček.

Stejně jako seniorské mistrovství se v plánovaném listopadovém termínu neuskuteční ani šampionát školní mládeže v České Kamenici. Mezinárodní evropská konfederace navíc odložila prosincový kontinentální šampionát kategorie do 22 let, který se měl konat v Itálii.

ČTK

Časová osa: Ostatní

Filtr článků - Ostatní


Běhání nejen pro začátečníky

Běhání je celosvětový fenomén, avšak i tak bazická aktivita představuje řadu úskalí a rizik, zvlášť u začátečníků. Na Sport.cz najdete rady a tipy pro všechny běžce, včetně návodu jak s běháním začít, jak díky němu zhubnout, proč bystě měli dbát na rozcvičení nebo jestli je dobré běhat v těhotenství nebo s bolestí zad.