Rubriky:

Ostatní

O lístky na olympiádu do Londýna 2012 zatím projevily zájem dva milióny lidí

25. prosince 2010 13:32 - LONDÝN

O vstupenky na letní olympiádu v Londýně 2012 dosud projevilo zájem kolem dvou miliónů lidí, kteří se kvůli koupi lístků registrovali na oficiálních internetových stránkách her.

 

Olympic Park Legacy Company, ČTK/AP

Necelých devět miliónů vstupenek se začne prodávat v březnu. Ceny se pohybují v rozmezí od dvaceti liber na běžné závody až po 2012 liber (asi 60 tisíc korun) za nejlepší místa při zahajovacím ceremoniálu.

Organizátoři podle agentury AP doufají, že na lístcích se jim podaří vybrat 440 milionů liber, což je zhruba čtvrtina rozpočtu her. Výkonný ředitel organizačního výboru Paul Deighton očekává, že dalšího půl milionu lidí se kvůli lístkům zaregistruje těsně před zahájením prodeje.

ČTK, Sport.cz

Časová osa: Ostatní

Filtr článků - Ostatní


Běhání v zimě

Zima je pro řadu běžců obdobím nejistoty a nechuti k běhání. Nízké teploty od běhu často odradí, proto je důležité dodržovat základní pravidla. Ať už v zimě hledáte běžeckou motivaci, pilujete techniku běhu nebo hledáte zimní běžecké vybavení, jistě vám poslouží naše tipy a triky, jak se na běh v zimním období připravit a pořádně si ho užít.