Rubriky:

Ostatní

Slovenská sportovní střelkyně Pešková byla unesena, je v pořádku

3. února 2011 12:58 - BRATISLAVA

Úspěšná slovenská sportovní střelkyně Daniela Pešková se stala v Bratislavě obětí únosu. Podle deníku Plus 1 deň jí o víkendu v noci při návratu ze závodů v Mnichově skočil na benzinové pumpě v Petržalce do auta neznámý muž. Od té chvíle si účastnice olympijských her v Pekingu nic nepamatuje, policie ji našla o hodinu později po rozsáhlé pátrací akci 15 kilometrů od místa únosu.

"Byla v šoku a neustále tvrdila, že má strach a že ji někdo píchnul," uvedl policejní mluvčí František Peczár. Pešková byla dezorientovaná, přesto se dokázala po telefonu spojit s policií, která ji našla. Vyšetření v nemocnici odhalilo na zádech bývalé juniorské mistryně světa dvě červené tečky, zřejmě od paralyzéru.

Peškové se prý nic neztratilo a žádné další znaky násilí neměla. Po únosci policie stále pátrá.

ČTK

Časová osa: Ostatní

Filtr článků - Ostatní


Běhání v zimě

Zima je pro řadu běžců obdobím nejistoty a nechuti k běhání. Nízké teploty od běhu často odradí, proto je důležité dodržovat základní pravidla. Ať už v zimě hledáte běžeckou motivaci, pilujete techniku běhu nebo hledáte zimní běžecké vybavení, jistě vám poslouží naše tipy a triky, jak se na běh v zimním období připravit a pořádně si ho užít.