Rubriky:

Ostatní

Kličko zrušil souboj s Chisorou, v létě bude boxovat s Hayem

6. března 2011 12:44 - HAMBURK

Dlouho očekávaný souboj ukrajinského boxera Vladimira Klička a Brita Davida Hayeho se uskuteční letos v létě. Zástupci obou světových šampionů v těžké váze se domluvili na podmínkách zápasu, který by se měl podle Kličkova manažera uskutečnit buď 25. června, nebo 2. července.

 

Martin Meissner, ČTK/AP

"Smlouvy definitivně podepíšeme v příštím týdnu," řekl v neděli agentuře SID Bernd Bönte. Obě hvězdy se střetnou zřejmě v Německu, dějiště zápasu ale bude teprve vybráno. "Přednost mají fotbalové stadióny Schalke, Dortmundu a Kaiserslauternu. Ale možností je také nějaká jiná evropská země," uvedl Kličkův manažer.

Čtyřiatřicetiletý Kličko v sobotu už podruhé zrušil zápas s Britem Derekem Chisorou, protože prý stále není zcela v pořádku poté, co si v prosinci natrhl břišní sval. Ukrajinský boxer měl obhajovat své tituly organizací IBF a WBO proti Chisorovi už loni na konci roku, ale kvůli zranění souboj odložil na duben. Nakonec zápas v Mannheimu odvolal. "Moc mě to mrzí, zvlášť kvůli fanouškům, kteří vyprodali SAP Arenu," uvedl Kličko.

Třicetiletý Haye, kterému patří titul WBA, měl s Vladimirem Kličkem boxovat už předloni v červnu v Gelsenkirchenu, jejich souboj byl ale zrušen kvůli Britovu zranění. Haye předtím soupeře pořádně naštval, když na společné tiskové konferenci předstoupil před novináře v tričku s potiskem, na němž stojí v ringu, drží v rukou zkrvavené hlavy obou bratrů Kličkových a pod ním leží jejich bezvládná těla. Od té doby si obě strany posílaly na dálku narážky a výzvy, ale jednání o souboji dlouho vázla.

ČTK

Časová osa: Ostatní

Filtr článků - Ostatní


Běhání v zimě

Zima je pro řadu běžců obdobím nejistoty a nechuti k běhání. Nízké teploty od běhu často odradí, proto je důležité dodržovat základní pravidla. Ať už v zimě hledáte běžeckou motivaci, pilujete techniku běhu nebo hledáte zimní běžecké vybavení, jistě vám poslouží naše tipy a triky, jak se na běh v zimním období připravit a pořádně si ho užít.