Rubriky:

Ostatní

Parkourová legenda ztratila mobil, vzniklo z toho dechberoucí video

19. listopadu 2020 17:03 - Hamburk/Praha

Z toho se vám zatají dech. Německý parkourista Jason Paul si pro své fanoušky připravil parádní podívanou. Po projektech "Dreamland" a "Running Reverse" přichází na řadu video s názvem "Jason Paul's Wild Phone Chase". Frankfurtský rodák se v něm prohání po střechách Hamburku. Na jeho nejnovější počin se můžete podívat níže.

Video již není dostupné

Reuters

Paulovo nové parkourové video začíná ztrátou mobilního telefonu, který mu upadne ze střechy jednoho z hamburských domů.

Devětadvacetiletý sportovec se vydává na zběsilou honičku ulicemi přístavního města. Tomu, aby Paul získal svůj přístroj zpět, nezabrání žádná překážka.

 
 
 
Zobrazit příspěvek na Instagramu
 
 
 

Příspěvek sdílený Jason Paul (@thejasonpaul)

„Když natáčím nějaký snímek, chci, aby to bylo velkolepé," říká o svém projektu Paul. „Stejně tak je důležité, aby to bylo co nejbezpečnější. Trénuji každý den. Každý trik je promyšlený. Důležité je dát všemu dostatek času, vše si pečlivě projít ve své hlavě a provést to s jistotou," dodává.

pb, Sport.cz

Časová osa: Ostatní

Filtr článků - Ostatní


Běhání v zimě

Zima je pro řadu běžců obdobím nejistoty a nechuti k běhání. Nízké teploty od běhu často odradí, proto je důležité dodržovat základní pravidla. Ať už v zimě hledáte běžeckou motivaci, pilujete techniku běhu nebo hledáte zimní běžecké vybavení, jistě vám poslouží naše tipy a triky, jak se na běh v zimním období připravit a pořádně si ho užít.