Rubriky:

Ostatní

Squashista Koukal zakončil cestu po Jižní Americe výhrou

12. června 2011 12:51 - RESISTENCIA

Squashista Jan Koukal získal první letošní a celkově již osmnáctý titul na okruhu PSA. Nejlepší český hráč zvítězil v argentinské Resistencii, kde na akci dotované 10 000 dolary porazil jako nevýše nasazený Rafaela Alarcona z Brazílie 3:2.

 

Sport Invest

"Jsem moc rád, že se mi podařilo jihoamerickou tour zakončit vítězstvím," napsal Koukal ČTK v e-mailu po svém čtvrtém letošním finále. O titul marně bojoval před týdnem v Asunciónu, předtím v brazilském Dourados a začátkem února v Chicagu.

V Argentině měl Koukal zápas Alarconem pod kontrolou a mohl vyhrát jasně, ale za stavu 10:8 nevyužil dva mečboly. Ve čtvrtém setu promarnil třetí a duel si zkomplikoval. "Pátý set jsem získal celkem jednoznačně."

Cestou za titulem konečně porazil i Adriana Wallera. S Angličanem prohrál ve finále v Dourados i v Asunciónu a namále měl i tentokrát v semifinále. "Přežil jsem vlastní smrt," komentoval Koukal vývoj utkání, v kterém prohrával 0:2 a 8:10, ale všechny tři mečboly dokázal odvrátit. "Nějakým zázrakem jsem pak otočil i celý zápas a do třetice všeho dobrého ho porazil," radoval se.

Turnaj squashového okruhu PSA v argentinské Resistencii (dotace 10 000 dolarů):
Muži - finále:
Koukal (1-ČR) - Alarcon (2-Braz.) 3:2 (8, 6, -10, -10, 7).

ČTK

Časová osa: Ostatní

Filtr článků - Ostatní


Běhání v zimě

Zima je pro řadu běžců obdobím nejistoty a nechuti k běhání. Nízké teploty od běhu často odradí, proto je důležité dodržovat základní pravidla. Ať už v zimě hledáte běžeckou motivaci, pilujete techniku běhu nebo hledáte zimní běžecké vybavení, jistě vám poslouží naše tipy a triky, jak se na běh v zimním období připravit a pořádně si ho užít.