Rubriky:

Ostatní

Hodonín - Villach 3:0 Stolní tenistky Hodonína budou v LM hrát o semifinále

5. prosince 2020 11:38 - Hodonín
(Aktualizováno: 5. prosince 2020 12:15)

Stolní tenistky Hodonína porazily v Lize mistryň oslabený rakouský Villach 3:0 na zápasy, ve skupině C skončily druhé a v další fázi je čeká tříčlenné play off o poslední místo v semifinále. České mistryně na turnaji v Linci prohrály v pátek s francouzským celkem Saint-Quentinois 2:3 a s Villachem hrály o druhé místo v tabulce. Měly usnadněnou roli, protože rakouský soupeř přišel před turnajem o dvě opory, které neprošly testy na koronavirus.

Japonka Sakura Moriová i Ukrajinka Solomija Bratejková hladce zvítězily a třetí bod získal hodonínský celek bez boje, protože soupeřky už další hráčku neměly. "Není nikdy jednoduché jít do utkání z pozice jasného favorita, alespoň tedy pro mě," uvedla Bratejková v tiskové zprávě. "Hráčky k utkání přistoupily velmi zodpovědně, nepřipustily sebemenší komplikace," doplnil trenér Jaroslav Mikeska.

O účast v semifinále bude Hodonín hrát v neděli proti soupeřům z druhých míst zbylých dvou skupin. "Připraveny jsme všechny dobře a věřím, že v nedělních zápasech odčiníme prohru z prvního utkání v základní skupině. Postup do prvního semifinále v historii klubu by Hodonínu moc slušel," řekla Bratejková.

Liga mistryň ve stolním tenisu v Linci:
Skupina C:
SKST Hodonín - Villach (Rak.) 3:0
Moriová - Feuerabendová 3:0 (6, 5, 6), Bratejková - Fenyvesiová 3:0 (3, 8, 5), třetí zápas vyhrál Hodonín bez boje.
ČTK

Časová osa: Ostatní

Filtr článků - Ostatní


Běhání v zimě

Zima je pro řadu běžců obdobím nejistoty a nechuti k běhání. Nízké teploty od běhu často odradí, proto je důležité dodržovat základní pravidla. Ať už v zimě hledáte běžeckou motivaci, pilujete techniku běhu nebo hledáte zimní běžecké vybavení, jistě vám poslouží naše tipy a triky, jak se na běh v zimním období připravit a pořádně si ho užít.