Baseballisté Texasu jsou podruhé za sebou ve Světové sérii

16. října 2011 12:07 - NEW YORK

Baseballisté Texasu Rangers postoupili podruhé za sebou do finále play-off MLB. Loni ve Světové sérii podlehli San Francisku, letos bude jejich soupeřem vítěz duelu Milwaukee - St. Louis. Cardinals chybí k triumfu v Národní lize jedna výhra, které mohou dosáhnout dnes na soupeřově stadiónu v Milwaukee.

Texas postoupil z Americké ligy po vítězství 4:2 na zápasy nad Detroitem, rozhodující duel vyhrál doma 15:5. Pro devět bodů doběhli Rangers v třetí směně, do té doby prohrávali 0:2. Zastavit se je postupně snažili čtyři detroitští nadhazovači, uspěl až Ryan Perry.

V hledišti stadiónu v Arlingtonu přihlížel úspěchu domácích baseballistů i bývalý americký prezident George W. Bush, někdejší majitel texaského klubu.

Play-off baseballové MLB:
Americká liga - finále, 6. zápas:
Texas - Detroit 15:5, konečný stav série 4:2.
ČTK

Časová osa: Ostatní

Filtr článků - Ostatní


Běhání nejen pro začátečníky

Běhání je celosvětový fenomén, avšak i tak bazická aktivita představuje řadu úskalí a rizik, zvlášť u začátečníků. Na Sport.cz najdete rady a tipy pro všechny běžce, včetně návodu jak s běháním začít, jak díky němu zhubnout, proč bystě měli dbát na rozcvičení nebo jestli je dobré běhat v těhotenství nebo s bolestí zad.