Rubriky:

Ostatní

Krpálek je potřinácté nejlepším českým judistou roku

13. ledna 2021 18:51 - Praha

Lukáš Krpálek je potřinácté nejlepším českým judistou roku. Anketě za rok 2020 dominoval, i když na mistrovství Evropy v Praze na medaili nedosáhl. Kontinentální šampionát pro něj byl jediným turnajem v sezoně poznamenané koronavirem a Krpálek na něm obsadil pátou příčku.

 

Vlastimil Vacek, Právo

I když olympijský šampion tentokrát na nejlepší nestačil, postaral se o jednoznačně nejlepší český výsledek na ME. Jako jediný ze dvanácti domácích zástupců postoupil do finálového bloku. V kategorii nad 100 kilogramů měl bilanci dvou vítězství a dvou porážek.

V tuzemské anketě obdržel 101 bodů a zaostal jen o čtyři body za maximálním počtem. Druhá skončila nejlepší juniorka Renata Zachová, která se loni stala juniorskou mistryní Evropy. Bronzová medaile z ME do 23 let vynesla na třetí příčku Věru Zemanovou.

ČTK

Časová osa: Ostatní

Filtr článků - Ostatní


Běhání v zimě

Zima je pro řadu běžců obdobím nejistoty a nechuti k běhání. Nízké teploty od běhu často odradí, proto je důležité dodržovat základní pravidla. Ať už v zimě hledáte běžeckou motivaci, pilujete techniku běhu nebo hledáte zimní běžecké vybavení, jistě vám poslouží naše tipy a triky, jak se na běh v zimním období připravit a pořádně si ho užít.