Syn Lance Armstronga byl po třech letech obviněn ze sexuálního napadení

9. dubna 2021 09:58 - Austin

Syn bývalého cyklisty Lance Armstronga byl obviněn ze sexuálního napadení, k němuž mělo dojít v roce 2018, kdy mu bylo 18 let. Dívka se na policii obrátila v listopadu loňského roku, a protože jí bylo v době údajného incidentu 16 let, čelí Luke Armstrong obvinění z obtěžování nezletilé.

 

Twitter

K napadení došlo podle výpovědi dívky poté, co ji Luke Armstrong odvezl z večírku do domu svého otce. O vyzvednutí ho údajně sama telefonicky požádala poté, co se na oslavě opila. Podle Armstrongova obhájce dvojice v té době udržovala vztah a k žádnému násilí nedošlo.

Luke Armstrong hraje americký fotbal za univerzitu Rice. Jeho otec se proslavil ziskem sedmi titulů na Tour de France, o všechny ale přišel po odhalení, že během kariéry užíval doping.

ČTK

Časová osa: Ostatní

Filtr článků - Ostatní


Běhání nejen pro začátečníky

Běhání je celosvětový fenomén, avšak i tak bazická aktivita představuje řadu úskalí a rizik, zvlášť u začátečníků. Na Sport.cz najdete rady a tipy pro všechny běžce, včetně návodu jak s běháním začít, jak díky němu zhubnout, proč bystě měli dbát na rozcvičení nebo jestli je dobré běhat v těhotenství nebo s bolestí zad.