Skok přes jedoucí vlak! Závodník LaVallee předvedl neskutečné kousky na sněžném skútru

16. dubna 2021 12:16 - Duluth/Praha

Z jeho odvahy zůstává opravdu rozum stát. Americký závodník na sněžném skútru Levi LaVallee připravil pro fanoušky dechberoucí video plné triků, skoků a všemožných parádiček. Natáčelo se v Duluthu ve státě Minnesota. Chcete-li vidět, jak tenhle osmatřicetiletý několikanásobný vítěz prestižních X Games například přeskoční jedoucí vlak, pusťte si video níže.

Reuters

Klip je součástí dokumentu Portside, které LaVallee natočil v přístavním městečku Duluth na severu Spojených států. Rodák z Minnesoty v něm například přeskakuje hořící náklaďák, projíždějící vlak nebo předvádí dlouhatánský let přes Hořejší jezero.

O tom, že se sněžným skútrem to Američan opravdu umí, svědčí i jeho sbírka cenných kovů. Mezi lety 2004 a 2014 jich LaVallee na X Games v Aspenu posbíral celkem 13, z toho sedm zlatých a čtyři stříbrné.

 
 
 
Zobrazit příspěvek na Instagramu
 
 
 

Příspěvek sdílený Levi LaVallee (@levi_lavallee)

Za zmínku rovněž stojí, že LaValle své zlaté medaile vyhrál v pěti různých disciplínách, konkrétně Hill Crossu, Freestylu, Knock Outu, Long Jumpu a v kategorii Speed & Style.

V části snímku Portside se mihne také místní snowboardová legenda Benny Milam.

pb, Sport.cz

Časová osa: Ostatní

Filtr článků - Ostatní


Zimní olympijské hry Peking 2022

Olympijská vlajka zůstává v Asii, po Korei a Japonsku je na řadě Čína. Zimní olympijské hry v Pekingu začínají 4. února slavnostním zahájením a končí 20. února 2022 zakončovacím ceremoniálem. Sportovce čeká v rámci 15 sportů 109 disciplín na 15 sportovištích, Češi obhajují dvě zlaté, tři stříbrné a tři bronzové medaile z olympiády v Pchjongčchangu.