Baseballista Červenka začal sezonu homerunem

5. května 2021 09:44 - Syracuse

Baseballistovi Martinu Červenkovi se nadmíru vydařila premiéra v celku Syracuse Mets v druhé nejvyšší americké lize. Český chytač otevřel ve třetí směně homerunem skóre úterního utkání, pro bod doběhl i v páté směně a výrazně přispěl k výhře nad RailRiders 5:2.

 

baseball.cz, Jan Beneš

Červenka odchytal celý zápas a byl nejlepším pálkařem Syracuse. Zaznamenal dva odpaly ze tří startů. Homerunem, který poslal přes bariéru do levého pole, pokřtil zrenovovaný stadion. Jeho výkonu tleskalo něco málo přes dva tisíce fanoušků v hledišti.

Celek RailRiders je farmou slavných New York Yankees a po operaci kolena za něj nastoupil i první metař Luke Voit, jinak hráč základní sestavy týmu z Bronxu.

Baseballista Červenka začne v zámoří v druhé lize v dresu Syracuse

Pražský rodák Červenka má letos nově smlouvu s organizací New York Mets a Syracuse Mets hrají takzvanou Triple-A soutěž, nad kterou už je pouze elitní MLB. Červenka by se v případě povolání do celku New York Mets stal prvním český hráčem, který by si MLB zahrál.

 
 
 
Zobrazit příspěvek na Instagramu
 
 
 

Příspěvek sdílený Sportcz (@sport.cz_ig)

Sledujte Sport.cz také na Instagramu>>>

ČTK

Časová osa: Ostatní

Filtr článků - Ostatní


MS v hokeji 2021

85. hokejové mistrovství světa probíhá od 21. května do 6. června v Lotyšsku, kde všechny zápasy hostí hlavní město Riga. Česká hokejová reprezentace bojuje ve skupině A a snaží se vylepšit čtvrté místo z posledního šampionátu v roce 2019. Zlato obhajuje výběr Finska.