Hrůzostrašné zranění! Hráč zámořské ligy skončil v obrovských bolestech

29. června 2021 17:48 - Minneapolis/Praha

V momentu srážky se spoluhráčem se mu muselo udělat černo před očima. Hráč Cleveland Indians v americké baseballové lize MLB Josh Naylor si zlomil nohu naprosto děsivým způsobem a skončil ve velkých bolestech.

 

@timandfriends, Twitter

Celá hororová scéna se odehrála během čtvrté směny zápasu Indians proti Minnesotě Twins, když se Naylor snažil dostihnout v pravém poli letící míč. Problém byl v tom, že se jeho spoluhráč Ernie Clement rozběhl za míčkem také.

Když se míček snesl k zemi, oba do sebe tvrdě narazili. Náraz vymrštil Naylora, který si při dopadu přisedl nohu. Ta se pod ním děsivě zkroutila. Ve zpomalených záběrech na přiloženém videu je celá situace detailně vidět. Hráč musel neskutečně trpět.

Byl okamžitě převezen do nemocnice, kde mu lékaři diagnostikovali uzavřenou zlomeninu a vykloubení pravého kotníku. Naylor odehrál letos za Cleveland 69 zápasů, další už v této sezoně zřejmě nepřidá.

bp, Sport.cz

Časová osa: Ostatní

Filtr článků - Ostatní


Zimní olympijské hry Peking 2022

Olympijská vlajka zůstává v Asii, po Korei a Japonsku je na řadě Čína. Zimní olympijské hry v Pekingu začínají 4. února slavnostním zahájením a končí 20. února 2022 zakončovacím ceremoniálem. Sportovce čeká v rámci 15 sportů 109 disciplín na 15 sportovištích, Češi obhajují dvě zlaté, tři stříbrné a tři bronzové medaile z olympiády v Pchjongčchangu.