Vzpěračky mají další sexy kalendář. Mnohem odvážnější než ten minulý

10. srpna 2021 07:52 - Praha

Tradice pokračuje. České vzpěračky nafotily další odvážný kalendář. Záměr zůstává stejný. „Kalendář má opět ukázat, že vzpěračky jsou krásné holky. Nevypadají chlapsky, a i když jsou silné, mají ženskou postavu,“ vysvětluje autorka celého projektu Julie Švecová.

 

vzperacky.cz

Kalendář pro rok 2022 bude odvážnější než ten minulý v postapo stylu, ve kterém byly vzpěračky za drsňačky z apokalypsy. Tématem jsou živly. Fotografie budou proto symbolizovat vodu, vzduch, oheň, kámen, světlo nebo tmu. Jejich autorem je Jakub Štěpán.

„Focení jsem si užila. Bylo to jednodušší, než jsem si myslela. Když mě někdo fotí, tak si na fotkách nepřipadám pěkná, ale tohle byla výjimka," zhodnotila focení Kristýna Koželská. Pro kalendář vzpěraček pózovala poprvé, stejně jako jejích pět dalších kolegyň. Zbylých šest už se objevilo v některém z předchozích ročníků.

Mad Max by zíral. České vzpěračky jsou v odvážném kalendáři za drsňačky z apokalypsy

„Nejvíc toho asi ukázala Petra Orságová z Nového Hrozenkova, která bude na titulní straně. Přesto je fotka spíš něžná než vulgární," prozrazuje Julie Švecová, nejen autorka projektu, ale zároveň i jedna z protagonistek kalendáře.

Kalendář pro rok 2020. Vše se v něm točilo kolem vína

Sport.cz

Nejnovější kalendář vzpěraček půjde do prodeje v září. Kromě něj nafotily vzpěračky i plakáty pro charitativní účely.

jab, Sport.cz

Časová osa: Ostatní

Filtr článků - Ostatní


Zimní olympijské hry Peking 2022

Olympijská vlajka zůstává v Asii, po Korei a Japonsku je na řadě Čína. Zimní olympijské hry v Pekingu začínají 4. února slavnostním zahájením a končí 20. února 2022 zakončovacím ceremoniálem. Sportovce čeká v rámci 15 sportů 109 disciplín na 15 sportovištích, Češi obhajují dvě zlaté, tři stříbrné a tři bronzové medaile z olympiády v Pchjongčchangu.