Pobodaný mistr světa v ragby Kefu je po operaci a měl by být v pořádku

17. srpna 2021 09:07

Mistr světa v ragby z roku 1999 Toutai Kefu, kterého vážně zranili zloději při pondělním vloupání, má za sebou úspěšnou operaci a měl by být v pořádku. Informovala o tom agentura Reuters.

 

Profimedia.cz

Bývalý australský reprezentant byl při loupeži pobodán, jeho žena a syn s dcerou utrpěli řezné rány. Dva ze tří mladíků, kteří se do Kefuova domu v Brisbane vloupali, policie zadržela a jednoho obvinila z několika pokusů o vraždu. Po zbývajícím útočníkovi pátrá.

Kefu nastupoval za Austrálii v letech 1997 až 2003. S národním týmem ovládl v roce 1999 mistrovství světa, kde se předloni představil jako trenér Tongy. Reprezentaci rodného souostroví vede od roku 2016.

ČTK

Časová osa: Ostatní

Filtr článků - Ostatní


Zimní olympijské hry Peking 2022

Olympijská vlajka zůstává v Asii, po Korei a Japonsku je na řadě Čína. Zimní olympijské hry v Pekingu začínají 4. února slavnostním zahájením a končí 20. února 2022 zakončovacím ceremoniálem. Sportovce čeká v rámci 15 sportů 109 disciplín na 15 sportovištích, Češi obhajují dvě zlaté, tři stříbrné a tři bronzové medaile z olympiády v Pchjongčchangu.