Smutná zpráva. V pouhých 33 letech zemřela hvězda světového šampionátu

24. srpna 2021 11:42 - Canberra/Praha

Svět šipkařského sportu zasáhla mimořádně smutná zpráva. Ve věku pouhých 33 let zemřela hvězda seriálu mistrovství světa PDC Kyle Anderson. Informaci o skonu mladého Australana potvrdila tamní média. Příčina smrti oznámena nebyla.

 

@kyledarts

Pravidelný účastník světového šampionátu známý pod přezdívkou „The Original" před pár měsíci ukončil svoji dráhu na Tour. Ještě před dvěma týdny zveřejnil na svém instagramovém účtu fotku z nemocnice.

„Chodím sem až příliš pravidelně," posteskl si v komentáři k fotce z nemocničního zařízení.

 
 
 
Zobrazit příspěvek na Instagramu
 
 
 

Příspěvek sdílený Kyle Anderson (@kyledarts)

Rodák z australského Subiaca se loni nakazil koronavirem a musel se na delší dobu izolovat od zbytku rodiny. Vedle toho byl také diabetik.

Británie oplákává smrt legendárního šampiona. Vypil i 62 piv za den a vážil 200 kilo

„Jsme nesmírně zarmouceni zprávou o úmrtí Australana Kylea Andersona, šampiona Auckland Darts Masteres z roku 2017, který ve 33 letech zemřel," stojí v prohlášení okruhu PDC, který vyjádřil upřímnou soustrast rodině a přátelům zesnulého.

V truchlení se přidaly další osobnosti z šipkařského světa.

roj, Sport.cz

Časová osa: Ostatní

Filtr článků - Ostatní


Zimní olympijské hry Peking 2022

Olympijská vlajka zůstává v Asii, po Korei a Japonsku je na řadě Čína. Zimní olympijské hry v Pekingu začínají 4. února slavnostním zahájením a končí 20. února 2022 zakončovacím ceremoniálem. Sportovce čeká v rámci 15 sportů 109 disciplín na 15 sportovištích, Češi obhajují dvě zlaté, tři stříbrné a tři bronzové medaile z olympiády v Pchjongčchangu.