Po nevydařené olympiádě svatba! Lezec Ondra už je v chomoutu

3. září 2021 14:29 - Arco/Praha

Olympijské hry v Tokiu se mu nepovedly úplně podle představ. Dlouho figuroval ve hře o medaili, ale nakonec skončil při olympijské premiéře sportovního lezení „až“ šestý. Lezec Adam Ondra ale hodil neúspěch za hlavu a nyní se raduje ze sňatku s dlouholetou přítelkyní Ivou.

 

Instagram Iva Ondra

Svatba se konala na úpatí Alp v Itálii s výhledem na jezero Lago di Garda. Zásnuby proběhly letos na začátku února a samotná svatba proběhla ve středu prvního září. Oba novomanžele spojuje společná vášeň k lezení, proto nebylo překvapením, že se pár vzal v italských horách.

Novomanželka Iva si už na sociálních sítích změnila příjmení na Ondra, a také se pochlubila pár fotkami z příprav i samotného svatebního dne.

Novomanželé Ondrovi

Instagram patxiusobiaga_pucseries

bp, Sport.cz

Časová osa: Ostatní

Filtr článků - Ostatní


Zimní olympijské hry Peking 2022

Olympijská vlajka zůstává v Asii, po Korei a Japonsku je na řadě Čína. Zimní olympijské hry v Pekingu začínají 4. února slavnostním zahájením a končí 20. února 2022 zakončovacím ceremoniálem. Sportovce čeká v rámci 15 sportů 109 disciplín na 15 sportovištích, Češi obhajují dvě zlaté, tři stříbrné a tři bronzové medaile z olympiády v Pchjongčchangu.