Dým, krásky a ostří hoši. Baseballisté představují nové dresy

10. září 2021 11:49 - Praha

Ambice mají velké, takže každá pomoc je dobrá. Reprezentační tým českých baseballistů se chystá na mistrovství Evropy v Itálii, kouč Mike Griffin vyhlásil útok na titul. Hráči se obléknou do nových dresů, jejichž krátkou prezentaci ještě doma natočili. Podívat se můžete v přiloženém videu.

Baseball Czech

Vypustili dým, zapojili sličné krásky a nahodili ostré pohledy. Soupeři by měli mít jasno, že s takovými chlápky nebude žádná legrace.

Do boje půjdou Češi ve zbrusu nových dresech s nápisem "Česko" na hrudi. Baseball je tak po basketbalu druhým sportem, který dosud tradiční Českou republiku, příp. Czech Republic vyměnil za jednoslovný název Česko.

Kanadský kouč nastavil Čechům odvážný cíl. Chceme mistrovství Evropy vyhrát, hlásí

„Změna dresů v baseballu není tak snadná jako v některých jiných sportech, jde o dvě sady. Zkrácené verzi "Česko" fandím, název Czech Republic byl moc dlouhý a dělal nám problémy," poukazuje Petr Ditrich, předseda České baseballové asociace.

„Jsme rádi, že jsme se do delšího procesu pustili a připojili se k basketbalu, který trend s Českem na hrudi odstartoval," dodává.

dos, Sport.cz

Časová osa: Ostatní

Filtr článků - Ostatní


Zimní olympijské hry Peking 2022

Olympijská vlajka zůstává v Asii, po Korei a Japonsku je na řadě Čína. Zimní olympijské hry v Pekingu začínají 4. února slavnostním zahájením a končí 20. února 2022 zakončovacím ceremoniálem. Sportovce čeká v rámci 15 sportů 109 disciplín na 15 sportovištích, Češi obhajují dvě zlaté, tři stříbrné a tři bronzové medaile z olympiády v Pchjongčchangu.