Argentina - Brazílie 2:1Futsalisté Argentiny porazili v semifinále MS Brazílií a mají na dosah obhajobu

Futsalisté Argentiny jsou krok od obhajoby titulu mistrů světa. Úřadující šampioni z roku 2016 porazili v úvodním semifinále v Kaunasu jihoamerické rivaly Brazilce 2:1 a postoupili do nedělního finále. V něm se střetnou buď s Portugalskem, nebo Kazachstánem.

Argentince výrazně podržel hvězdný brankář Nico Sarmiento, jenž byl vyhlášen nejlepším gólmanem už na minulém MS. Pětinásobní šampioni Brazilci, kteří v základní skupině porazili český tým, ho překonali jen jednou díky Ferraovi. Ten už v 17. minutě stanovil konečné skóre zápasu, protože snížil na 1:2 krátce poté, co se v 11. a 13. minutě trefili Argentinci Vaporaki a Borruto.