Softbalistky Joudrs dělí jediné vítězství od mistrovského titulu

8. října 2021 21:17 - Praha

Softbalistky Joudrs Praha dělí jediná výhra od osmého titulu. Slavit mohou už v sobotu, kdy doma přivítají Arrows Ostrava. Stav finále je 2:0 na zápasy. Pokud by Pražanky titulový mečbol neproměnily, hrál by se v neděli další duel v Ostravě. „Určitě si doma věříme. Bylo by krásné sezonu zakončit před vlastními fanoušky" tvrdí Jana Furková z týmu Joudrs.

 

http://joudrs.cz/

Ostravské softbalistky patří v letošní sezoně k největším překvapením, v roli nováčka se dostaly do boje o titul, což už je samo o sobě úspěchem. Ve finálové sérii ale mají navrch Joudrs, Pražanky vyhrály úvodní duely 7:1 a 6:4.

„Arrows mají rychlý tým. Ve chvíli, kdy se jim nedaří mety obsazovat silovými odpaly, jsou schopny si poměrně efektivně pomoci krátkou hrou, na kterou musíme být stále připraveny," varuje před třetí finálovou bitvou Furková, která se zatím ve finále prosadila dvěma úspěšnými odpaly.

Ostravský celek si získal velký respekt, když dokázal vyřadit silné Žraloky Ledenice v semifinále. „Naštěstí naše rohy jsou v neustálé pohotovosti a připraveny položit život za jakýkoli naražený míč," prohlásila Furková s tím, že ulejvky soupeřek nepovedou k úspěchu. Pyšná je prý hlavně na týmový pálkařský výkon. „Strategie na víkend bude úplně jasná – odměnit se za celou sezonu," dodala opora Joudrs jasně, že by si o víkendu chtěla užívat oslav titulu.

rjm, Sport.cz

Časová osa: Ostatní

Filtr článků - Ostatní


Zimní olympijské hry Peking 2022

Olympijská vlajka zůstává v Asii, po Korei a Japonsku je na řadě Čína. Zimní olympijské hry v Pekingu začínají 4. února slavnostním zahájením a končí 20. února 2022 zakončovacím ceremoniálem. Sportovce čeká v rámci 15 sportů 109 disciplín na 15 sportovištích, Češi obhajují dvě zlaté, tři stříbrné a tři bronzové medaile z olympiády v Pchjongčchangu.