Neuvěřitelné! Hráč si vyměnil raketu během výměny

13. října 2021 06:48 - Aarhus

Neskutečný kousek. Na turnaji Thomas Cup, tedy světovém šampionátu mužských týmů v badmintonu, byla k vidění netradiční výměna. Postarali se o ní Japonec Kenta Nišimoto a jeho kanadský soupeř Jason Anthony Ho-shue, který si během ní vyměnil raketu a ještě soupeři dokázal vrátit košíček přes síť.

Video již není dostupné

sntv

Hrál se druhý zápas skupiny D mezi Japonskem a Kanadou na turnaji Thomas Cup v dánském Aarhusu, když na začátku druhého setu za stavu 1:0 pro Ho-shua přišel netradiční kousek v podání Kanaďana. Ten si během výměny nečekaně vyměnil raketu.

Riskantní krok se mu vymstil. Míček přes síť ještě soupeři vrátil, ale na následnou smeč už nestačil. Ho-shue prohrál 0:2 na sety a Kanada nakonec podlehla Japonsku 1:4 na zápasy.

bp, Sport.cz

Časová osa: Ostatní

Filtr článků - Ostatní


Zimní olympijské hry Peking 2022

Olympijská vlajka zůstává v Asii, po Korei a Japonsku je na řadě Čína. Zimní olympijské hry v Pekingu začínají 4. února slavnostním zahájením a končí 20. února 2022 zakončovacím ceremoniálem. Sportovce čeká v rámci 15 sportů 109 disciplín na 15 sportovištích, Češi obhajují dvě zlaté, tři stříbrné a tři bronzové medaile z olympiády v Pchjongčchangu.