Rubriky:

Ostatní

NFL chce po zpěvačce za vztyčený prostředníček během přestávky Super Bowlu 30 miliónů

21. září 2013 13:38 - New York

Vedení zámořské ligy amerického fotbalu NFL vymáhá kompenzaci 1,5 miliónu dolarů (přes 28 miliónů korun) od zpěvačky M.I.A., která loni v únoru při vystoupení o přestávce finálového zápasu ukázala divákům vztyčený prostředník. V minulých dnech podle serveru Hollywood Reporter vyzvala britskou umělkyni srílanského původu, aby se přihlásila k odpovědnosti, jinak záležitost půjde k soudu.

 

NBC

M.I.A. účinkovala při populárním Super Bowlu, který sledovalo přes sto miliónů televizních diváků, jako doprovod slavné Madonny. Během písně Give Me All Your Luvin' ukázala vulgární gesto do kamery. Režisér přenosu se sice pokusil obraz zamlžit, vztyčený prostředníček byl ale jasně patrný.

NFL i televizní stanice NBC se později za její gesto omluvily. Vedení ligy následně začalo žádat od zpěvačky odškodnění za porušení smlouvy a poškození reputace soutěže. M.I.A. dosud kauzu nekomentovala, ale podle jejího právníka Howarda Kinga doba mlčení skončí.

„Tahle snaha NFL hájit svou reputaci je samozřejmě úsměvná, když si vezmete zločiny, které týden co týden páchají ligové hvězdy, odměny, které trenéři vyplácejí protihráčům, homofobní a rasistické urážky pronášené hráči, naprostou lhostejnost ke zdraví hráčů," uvedl King v narážce na skandály spojené s ligou.

ČTK

O2 Sport Andrej Kalašnik - Tato Primera dnes 20:00
20201205T20:00:00+0100
Andrej Kalašnik - Tato Primera
Andrej Kalašnik - Tato Primera
Andrej Kalašnik - Tato Primera
O2 Sport Samuel Krištofič - Mateusz Strzelczyk dnes 20:40
20201205T20:40:00+0100
Samuel Krištofič - Mateusz Strzelczyk
Samuel Krištofič - Mateusz Strzelczyk
Samuel Krištofič - Mateusz Strzelczyk

Časová osa: Ostatní

Filtr článků - Ostatní


Běhání v zimě

Zima je pro řadu běžců obdobím nejistoty a nechuti k běhání. Nízké teploty od běhu často odradí, proto je důležité dodržovat základní pravidla. Ať už v zimě hledáte běžeckou motivaci, pilujete techniku běhu nebo hledáte zimní běžecké vybavení, jistě vám poslouží naše tipy a triky, jak se na běh v zimním období připravit a pořádně si ho užít.