Rubriky:

Ostatní

VIDEO: Kickboxer se po těžkém K.O. nemohl postavit. Pak kuriózně upadl přes provazy

11. října 2013 10:23 - Praha

Bojové sporty bývají mnohdy pěkně tvrdé a zdraví nebezpečné. Jak těžké může být zvednout se na vlastní nohy po tvrdém úderu soupeře, ukazuje video z amatérského kickboxerského utkání z Nového Zélandu.

Knokautovaný kickboxer se po prvním pokusu vstát ihned skácel k zemi. Napodruhé už se mu to podařilo, ale byl evidentně silně otřesený. Přesto se z jeho gest zdá, že chtěl v utkání pokračovat.

Rozhodčí nicméně zápas ukončil. Naštvaný poražený se tak chystal demonstrativně opustit ring, jenže při své snaze přeskočit provazy o jeden z nich zavadil a předvedl kuriózní pád z poměrně velké výšky.

Při jeho závěrečném kousku se lze jen těžko ubránit smíchu, který však zároveň hořkne vzhledem k tomu, že viditelně těžce otřesenému borci vůbec nikdo nepřispěchal na pomoc, o rychlé lékařské pomoci ani nemluvě.

roj, Sport.cz

Časová osa: Ostatní

Filtr článků - Ostatní


Běhání v zimě

Zima je pro řadu běžců obdobím nejistoty a nechuti k běhání. Nízké teploty od běhu často odradí, proto je důležité dodržovat základní pravidla. Ať už v zimě hledáte běžeckou motivaci, pilujete techniku běhu nebo hledáte zimní běžecké vybavení, jistě vám poslouží naše tipy a triky, jak se na běh v zimním období připravit a pořádně si ho užít.