Rubriky:

Ostatní

Češi mají z MS ve sportovním aerobiku tři tituly

18. října 2013 17:50 - Bělehrad

Tři zlaté, jednu stříbrnou a dvě bronzové medaile získali čeští reprezentanti v seniorských kategoriích na mistrovství světa ve sportovním aerobiku organizace FISAF v Bělehradu.

Titul vybojovala lounská trojice Klára Benešová, Hana Wolfová a Kristýna Zahradníčková, za kterou skončilo na druhém místě trio Tereza Tydlitátová, Kateřina Brabcová a Veronika Kubíčková z Corridoor Praha. Prvenství si připsalo také osmičlenné družstvo Aerobic Dancers Kladno a ve stepu triumfovala desetičlenná sestava SRC Fanatic Havlíčkův Brod.

Třetí místa obsadil v družstvech Aerobic Team Chuchle a smíšený pár Kristýna Loušová, Tomáš Posekaný z MK Kladno. Členka vítězného tria Kristýna Zahradníčková byla v soutěži jednotlivkyň čtvrtá. Bývalá mistryně světa Denisa Barešová vypadla již v semifinále a skončila devátá.

Novou prezidentkou FISAF byla na valné hromadě zvolena šéfka českého svazu Jana Havrdová. Stala se nástupkyní Belgičana Erica Vandenabeeleho, který v březnu rezignoval.

ČTK

Časová osa: Ostatní

Filtr článků - Ostatní


Běhání v zimě

Zima je pro řadu běžců obdobím nejistoty a nechuti k běhání. Nízké teploty od běhu často odradí, proto je důležité dodržovat základní pravidla. Ať už v zimě hledáte běžeckou motivaci, pilujete techniku běhu nebo hledáte zimní běžecké vybavení, jistě vám poslouží naše tipy a triky, jak se na běh v zimním období připravit a pořádně si ho užít.