Tréninky sáňkařů na dráze v Soči komplikují výpadky elektřiny

5. listopadu 2013 09:14 - Soči

Tréninky sáňkařů na olympijské dráze v Soči narušují výpadky elektřiny. Kvůli přerušení dodávky proudu museli v pondělí předčasně ukončit jízdy Američané a tréninky dalších týmů byly zrušeny. Problémy mají sportovci i v hotelech, kde rovněž nejsou výpadky v zásobování elektřinou či tekoucí vodou výjimkou.

 

Ivana Roháčková

Na rozdíl od loňského roku si tentokrát závodníci nestěžovali na kvalitu ledu na dráze. Otázkou ale je, jak se jej pořadatelům podaří uchovat v případě, že budou výpadky proudu delší.

Tréninky sáňkařů začaly v pátek a měly by pokračovat do čtvrtka. Potom budou mít šanci otestovat si olympijskou dráhu i bobisté a skeletonisté. Pro budoucí olympioniky jsou tyto přípravné týdny klíčové, protože až do února pak nebudou mít šanci dráhu si znovu vyzkoušet.


Časová osa: Ostatní

Filtr článků - Ostatní


Běhání v zimě

Zima je pro řadu běžců obdobím nejistoty a nechuti k běhání. Nízké teploty od běhu často odradí, proto je důležité dodržovat základní pravidla. Ať už v zimě hledáte běžeckou motivaci, pilujete techniku běhu nebo hledáte zimní běžecké vybavení, jistě vám poslouží naše tipy a triky, jak se na běh v zimním období připravit a pořádně si ho užít.

Patička stránky: