Rubriky:

Ostatní

Boxer Tyson nesmí kvůli své kriminální minulosti do Británie

10. prosince 2013 17:54 - Londýn

Bývalý boxerský šampion Mike Tyson musel zrušit plánovanou cestu do Londýna kvůli propagaci své nové knihy. Britské zákony mu totiž zakazují vzhledem ke kriminální minulosti vstup do země.

 

archiv Reye Karpfa

Sedmačtyřicetiletý Tyson chtěl v Londýně propagovat autobiografii Undisputed Truth (Nezpochybnitelná pravda). Místo toho však odcestoval do Paříže. Podle svého nakladatelství HarperCollins U.K. si nebyl vědom nedávných změn v britských imigračních zákonech.

Británie nepovoluje vstup do země lidem, kteří byli odsouzeni na čtyři a více let do vězení za těžké zločiny. Bývalý šampión Tyson dostal v 90. letech šestiletý nepodmíněný trest, z nějž si odseděl polovinu, za znásilnění osmnáctileté účastnice soutěže krásy. Byl také odsouzen za napadení a držení kokainu.

ČTK

Časová osa: Ostatní

Filtr článků - Ostatní


Běhání v zimě

Zima je pro řadu běžců obdobím nejistoty a nechuti k běhání. Nízké teploty od běhu často odradí, proto je důležité dodržovat základní pravidla. Ať už v zimě hledáte běžeckou motivaci, pilujete techniku běhu nebo hledáte zimní běžecké vybavení, jistě vám poslouží naše tipy a triky, jak se na běh v zimním období připravit a pořádně si ho užít.