Rubriky:

Ostatní

Ocelové kladivo v akci! Kličkův hák v duelu s Pulevem vyhlásili v zámoří knokautem roku

2. ledna 2015 13:58 - New York

Boxerský král těžké váhy Vladimir Kličko se dočkal v zámoří ocenění. Ukrajincův drtivý levý hák, jímž loni v listopadu v Hamburku při obhajobě titulu organizace IBF v pátém kole srazil na podlahu ringu bulharského vyzyvatele Kubrata Puleva, vyhlásila americká televizní společnost ESPN knokautem roku.

Osmatřicetiletý Kličko absolvoval úspěšnou obhajobu už posedmnácté, zbavil Puleva mýtu neporazitelnosti a v 66. profesionálním souboji v kariéře si připsal 63. výhru, z toho třiapadesátou KO. V držení má i mistrovské pásy WBA, WBO a IBO.

Výhry, medaile, pády. Ročenku Sport.cz najdete na special.sport.cz/2014.

Příští zápas už „Doktor Ocelové kladivo", jak se mladšímu z bratrů Kličkových přezdívá, odboxuje jako novopečený otec. Minulý měsíc jeho snoubenka americká herečka a modelka Hayden Panettiereová přivedla na svět dcerku.

A boxerští fanoušci už se mohou těšit. Více než deset let trvající Kličkovu nadvládu by rád ukončil třetí borec žebříčku organizace WBC, o osm let mladší a dosud neporažený americký boxer Bryant Jennings. Předpokládaný termín zápasu: 25. dubna. Dějiště: New York.

mm, Sport.cz

Časová osa: Ostatní

Filtr článků - Ostatní


Běhání v zimě

Zima je pro řadu běžců obdobím nejistoty a nechuti k běhání. Nízké teploty od běhu často odradí, proto je důležité dodržovat základní pravidla. Ať už v zimě hledáte běžeckou motivaci, pilujete techniku běhu nebo hledáte zimní běžecké vybavení, jistě vám poslouží naše tipy a triky, jak se na běh v zimním období připravit a pořádně si ho užít.