Rubriky:

Ostatní

Živě

Judista Horák vybojoval bronz na Americkém poháru v Santiagu

9. března 2015 14:42 - Santiago

Český judista Michal Horák získal bronzovou medaili na Americkém poháru v Santiagu de Chile. V kategorii nad 100 kilogramů nestačil jen v semifinále na bronzového medailistu z mistrovství světa Renata Sajdova z Ruska.

Sedmadvacetiletý Horák odjel na americké turné kvůli nasbírání bodů do olympijské kvalifikace vzhledem k menší konkurenci. Podobný plán měl ale zřejmě i Sajdov, čtvrtý muž světového žebříčku. S Horákem si poradil za 12 sekund a zabránil mu v cestě do finále. V boji o bronz však český reprezentant jednoznačně přepral Američana Akbarzhana Iminova.

Druhý z Čechů David Klammert, který je na prvním velkém turné po přestupu z juniorů mezi seniory, prohrál ve váze do 90 kilogramů hned první zápas s domácím Chilanem Rafaelem Romoem na tresty za pasivitu.

ČTK

Časová osa: Ostatní

Filtr článků - Ostatní


Australian Open 2020

108. ročník grandslamového turnaje Australian Open se odehraje od 20. ledna do 2. února tradičně na dvorcích Melbourne Parku. Z loňského roku tituly obhajují Srb Novak Djokovič a Japonka Naomi Ósakaová, která ve finále porazila Petru Kvitovou.