Rubriky:

Ostatní

Italská krasobruslařka Kostnerová se vrací na led

28. prosince 2015 10:33 - Řím

Exmistryně světa v krasobruslení Italka Carolina Kostnerová se v polovině ledna vrátí na led po téměř dvouleté přestávce, kdy si odpykávala trest za doping. Osmadvacetiletá krasobruslařka naváže na přerušenou kariéru na závodech v Ósace a bude usilovat o start na březnovém světovém šampionátu v Bostonu.

 

Profimedia.cz

Kostnerová, která mimo jiné získala bronz na olympijských hrách v Soči, sama nedopovala. Zákaz startu na 21 měsíců dostala za to, že svému dnes už bývalému partnerovi, olympijskému vítězi v chůzi Alexu Schwazerovi, pomáhala vyhýbat se dopingovým kontrolám.

Na evropský šampionát v lednu v Bratislavě, kde by mohla bojovat o šestý titul, se už nestihla kvalifikovat, ale start v Bostonu považuje za reálný. Světové zlato má ve své sbírce z roku 2012 a k tomu dvě bronzové a tři stříbrné medaile. Jako další cíl si vytýčila olympijské hry v roce 2018.

ČTK

Časová osa: Ostatní

Filtr článků - Ostatní


Běhání v zimě

Zima je pro řadu běžců obdobím nejistoty a nechuti k běhání. Nízké teploty od běhu často odradí, proto je důležité dodržovat základní pravidla. Ať už v zimě hledáte běžeckou motivaci, pilujete techniku běhu nebo hledáte zimní běžecké vybavení, jistě vám poslouží naše tipy a triky, jak se na běh v zimním období připravit a pořádně si ho užít.