Jedovatý úder! Číňan dokonale zaskočil soupeře

24. června 2016 07:42 - Tokio

Také si říkáte, že už vás nemůže nic překvapit? Možná si totéž myslel i francouzský stolní tenista Simon Gauzy, ve čtvrtfinále turnaje Japan Open v rámci World Tour ITTF v Tokiu ho však rázně vyvedl z omylu čínský favorit Fan Čen-tung.

Na začátku páté sady 3:1 na sety vedoucí Asiat podával, Gauzymu se povedlo zahrát o síťku „prasátko" a míček rychle klesal k zemi. Zdánlivě ztracená situace! Fan Čen-tung však bleskově zareagoval a ještě dokázal balónek zpod stolu "vytáhnout" na polovinu francouzského soupeře. Naprosto v souladu s pravidly a navíc zcela bez šance míček vrátit!

"Ne! To je šílené, nemožné. Bože, jak tohle udělal?" reagoval udiveně komentátor utkání.

I jindy stoického Gauzyho nevídaný úder zaskočil. V první chvíli mu spadla čelist a ztuhl, jako by nevěřil, čeho byl právě svědkem. Pak se však na jeho tváři objevil pobavený úsměv a radost neskrýval ani Číňan.

Fan Čen-tung nakonec zvítězil 4:1 na sety a následně dokráčel až do finále, v němž porazil svého krajana Sü Sin rovněž 4:1.

mm, Sport.cz

Časová osa: Ostatní

Filtr článků - Ostatní


MS v hokeji 2021

85. hokejové mistrovství světa probíhá od 21. května do 6. června v Lotyšsku, kde všechny zápasy hostí hlavní město Riga. Česká hokejová reprezentace bojuje ve skupině A a snaží se vylepšit čtvrté místo z posledního šampionátu v roce 2019. Zlato obhajuje výběr Finska.