Rubriky:

Ostatní

Na olympiádu v Riu je prodáno přes čtyři milióny vstupenek

21. června 2016 09:44 - Rio de Janeiro

Sedm týdnů před zahájením olympiády je prodáno zhruba 70 procent vstupenek na hry v Riu de Janeiro. K dispozici bylo dohromady šest miliónů lístků, zhruba 1,8 miliónu stále čeká podle ředitele prodeje Donovana Ferretiho na své majitele.

 

Silvia Izquierdo, ČTK/AP

Od pondělka je možné kupovat vstupenky nejen systémem on-line, neboť v Brazílii byly otevřeny první prodejny. V Riu jsou v nákupních centrech, brzy jich bude nejméně třicet.

"Dosud jsme prodali 4,2 miliónu lístků. V kancelářích nyní očekáváme velké množství lidí, protože Brazilci jsou zvyklí nakupovat na poslední chvíli," řekl Ferreti agentuře AP. "Ale je důležité dodat, že cena na webových stránkách je stejná jako v pokladnách," dodal.

Olympijské hry budou v Riu zahájeny 5. srpna.

ČTK

Časová osa: Ostatní

Filtr článků - Ostatní


Běhání v zimě

Zima je pro řadu běžců obdobím nejistoty a nechuti k běhání. Nízké teploty od běhu často odradí, proto je důležité dodržovat základní pravidla. Ať už v zimě hledáte běžeckou motivaci, pilujete techniku běhu nebo hledáte zimní běžecké vybavení, jistě vám poslouží naše tipy a triky, jak se na běh v zimním období připravit a pořádně si ho užít.