Boxer Havel vyhrál juniorský Memoriál Jiřího Tormy

11. září 2016 14:50 - Praha

Jiří Havel se stal jediným českým vítězem Memoriálu Jiřího Tormy, mezinárodního boxerského turnaje juniorů v Praze. Havel porazil ve váhové kategorii do 91 kg Richarda Kocsice z Maďarska jednoznačně 3:0 na body.

Do finále tradičního pražského turnaje se probojovali ještě další dva čeští reprezentanti. Marek Migra (do 52 kg) a Miroslav Gorol (do 56 kg) závěrečné zápasy prohráli, i když Gorol sporně. V prvním kole se mu podařilo Filipa Meszároše ze Slovenska poslat na zem, nakonec však prohrál 1:2 na body. Gorol byl následně vyhlášen nejlepším českým boxerem na turnaji.

Váhovou kategorii do 69 kg, ve které olympijský vítěz z roku 1948 Torma boxoval, vyhrál Andrej Csemez ze Slovenska.

Dařilo se českým boxerkám, jejichž zápasy však nebyly oficiálně součástí turnaje. Z vítězství se radovaly Valentina Vacková (do 44 kg), Jana Prokešová (do 48 kg), Lenka Kardová (do 57 kg) a Martina Schmoranzová (do 64 kg).

ČTK

Časová osa: Ostatní

Filtr článků - Ostatní


Běhání v zimě

Zima je pro řadu běžců obdobím nejistoty a nechuti k běhání. Nízké teploty od běhu často odradí, proto je důležité dodržovat základní pravidla. Ať už v zimě hledáte běžeckou motivaci, pilujete techniku běhu nebo hledáte zimní běžecké vybavení, jistě vám poslouží naše tipy a triky, jak se na běh v zimním období připravit a pořádně si ho užít.

Patička stránky: