Rubriky:

Ostatní

Horská dráha emocí a střet světů. Praha se dočká velké MMA show

11. ledna 2017 15:07 - Praha

Dva světy proti sobě. Český průkopník MMA Petr Kníže a proti němu japonská legenda Yuki Kondo. Oni dva vstoupí na scénu na akci EuroFC 02, která se uskuteční 11. února v Praze v O2 areně. Bojovníci z celého světa se sjedou do středu Evropy.

 

European Fighting Challenge

Brazílie, Chorvatsko, Peru, Švédsko, Německo, Maďarsko, Dánsko. To jen namátkou pár zemí, ze kterých zápasníci přiletí do Prahy. Přivítejte bojovníky, klec je připravena.

České barvy budou hájit Lucie Pudilová, Magdaléna Šormová, Miloš Petrášek, Jan Malach. Na nabídku kývl také Petr "Monster" Kníže. Ten se postaví japonské legendě. On, který má bilanci (24/1). Jedinou porážku poznal v roce 2013, když byl nad jeho síly Karlos Vemola.

„Yuki Kondo je komplexní bojovník, který má zkušenosti. Jeho bilance je neuvěřitelná, seznam bojovníků, se kterými bojoval. Mám k němu velký respekt. Tvrdě makám a očekávám, že to bude fight na tři kola," řekl už dopředu pro server euro-fc.com český zápasník, který se postaví do klece sportovci, který poznal také atmosféru UFC. V Praze čeká jednačtyřicetiletého Japonce 101. zápas v MMA, zároveň to bude jeho první zkušenost v Evropě.

EuroFC 02 chystá předvést horskou dráhu emocí. První hostující zemí bylo Finsko s EuroFC 01, nyní je na řadě Česko, poté přijde na řadu Dánsko. Jak se budou bavit fanoušci bojových sportů v Praze?

lik, Sport.cz

Časová osa: Ostatní

Filtr článků - Ostatní