Rubriky:

Ostatní

Tours - Karlovarsko 3:2 Karlovarsko přes Tours do semifinále Poháru CEV neprošlo

14. března 2017 23:19 - Tours

Úspěšná pouť volejbalistů Karlovarska Pohárem CEV skončila ve čtvrtfinále. Francouzskému gigantovi z Tours podlehli i v odvetě, dnes až po pětisetové bitvě, ale po hladké domácí porážce 0:3 jsou vyřazeni. Na evropské scéně nicméně západočeský klub zaznamenal ve své krátké historii největší úspěch.

 

Slavomír Kubeš, ČTK

Hráči Karlovarska před dvěma týdny doma poznali na vlastní kůži sílu šestinásobného francouzského mistra a šampiona Ligy mistrů z roku 2005. V žádném ze tří setů se tehdy nedostali přes 19 bodů. A když i dnes prohráli první dva sety, Tours mělo postup do semifinále jistý.

Domácí kouč poté nechal odpočívat své opory včetně českého univerzála Konečného a na hřiště poslal druhou šestku. Karlovarsko změn v soupeřově sestavě využilo, vynutilo si pokračování až do pátého setu a tie-break po velké přetahované ztratilo těsně 13:15.

V sestavě hostů chyběl stejně jako v posledních dvou zápasech v extralize univerzál Kriško, nenastoupil ani estonský blokař Treial. Na diagonálním postu se tentokrát představil smečař a kapitán Hudeček.

Čtvrtfinále Poháru CEV volejbalistů - odveta:
Tours - Karlovarsko 3:2 (18, 22, -18, -22, 13)
Rozhodčí: Bartolini (It.), Bardič (Chorv.). Čas: 127 min.
První zápas 3:0, postoupilo Tours.
ČTK

Časová osa: Ostatní

Filtr článků - Ostatní


Rallye Dakar 2020

Tradiční Rallye Dakar se letos jede od 5. do 17. ledna v Saudské Arábii. Závod odstartoval ve městě Džidda, cílovou destinací bude Al-Kiddija. Závodníky čeká celkem dvanáct etap, během nichž absolvují 7900 kilometrů. Na startu je 31 českých závodníků včetně Aleše Lopraise nebo Martina Prokopa.