Rubriky:

Ostatní

Česko - Lotyšsko 54:3 Čeští ragbisté deklasovali v evropském šampionátu Lotyšsko

15. dubna 2017 17:29 - Praha

Čeští ragbisté zahájili rok jednoznačným vítězstvím. V utkání evropského šampionátu porazili v Praze Lotyšsko 54:3 a před závěrečným květnovým zápasem v Lucembursku vládnou tabulce konference 1 Sever. Zůstávají tak ve hře i v kvalifikaci mistrovství světa 2019.

Domácí celek vedl od páté minuty, kdy rojník Marek Loutocký položil pětku. Do půle Češi přidali ještě dvě další pětky, zatímco soupeř se vzmohl jen na úspěšný trestný kop.

Od 60. minuty se pak český tým rozjel a do lotyšského brankoviště se postupně dostalo s míčem v ruce pět domácích ragbistů. Po sedmi z osmi pětek se navíc Tomáši Forstovi podařilo proměnit následné kopy. "Nějak mi to sedlo," řekl webu ceskeragby.cz Forst, jenž ke kopům přidal i jednu položenou pětku, celkem si tak v utkání připsal 19 bodů.

ČTK

Časová osa: Ostatní

Filtr článků - Ostatní


Australian Open 2020

108. ročník grandslamového turnaje Australian Open se odehraje od 20. ledna do 2. února tradičně na dvorcích Melbourne Parku. Z loňského roku tituly obhajují Srb Novak Djokovič a Japonka Naomi Ósakaová, která ve finále porazila Petru Kvitovou.