Rubriky:

Ostatní

Intel nahradí u MOV jako hlavní sponzor končící McDonald's

21. června 2017 21:11 - New York

Společnost Intel se stala novým sponzorem Mezinárodního olympijského výboru. Zástupci firmy se s MOV se dohodli na smlouvě do roku 2024 jen týden poté, co po čtyřech desetiletích předčasně ukončil spolupráci McDonald's. Intel bude nově místo fastfoodového řetězce jedním ze třinácti globálních partnerů MOV.

 

Denis Balibouse, Reuters

MOV se snaží přilákat k olympijským soutěžím mladší fanoušky a sázka na rozvoj technologií je jednou z možností. Spolupráce s Intelem přinese podle předsedy MOV Thomase Bacha divákům zcela nové zážitky včetně virtuální reality. Intel hodlá navíc pro OH zajistit bezdrátovou technologii 5G, umělou inteligenci a nasazení dronů.

Finanční podrobnosti smlouvy nebyly zveřejněny. Podle informací agentury Reuters ale hlavní sponzoři přispívají MOV během čtyřletého olympijského cyklu, který zahrnuje jedny letní a jedny zimní hry, zhruba 100 milionů dolarů.

ČTK

Časová osa: Ostatní

Filtr článků - Ostatní


Běhání v zimě

Zima je pro řadu běžců obdobím nejistoty a nechuti k běhání. Nízké teploty od běhu často odradí, proto je důležité dodržovat základní pravidla. Ať už v zimě hledáte běžeckou motivaci, pilujete techniku běhu nebo hledáte zimní běžecké vybavení, jistě vám poslouží naše tipy a triky, jak se na běh v zimním období připravit a pořádně si ho užít.