Kraj vyhrál i osmý zápas v profiringu

26. července 2006 10:13 - HAMBURK/MĚLNÍK

Boxer Rudolf Kraj si připsal vítězství i ve svém osmém zápase v profesionálním ringu. V úterý večer v Hamburku porazil jasně na body Francouze Rachida El Hadaka a v jeho desátém duelu mu připravil vůbec první prohru. Souboj v polotěžké váze byl vypsán na šest kol.

 

PRÁVO/Michaela Říhová

"Byla to pro mě velmi dobrá zkouška. Soupeř byl hodně tvrdý, čtyři kola jsem ho hodně bil, ale pořád držel a hodně snesl. Dobře mě prověřil," řekl ČTK Kraj, stříbrný olympijský medailista ze Sydney a člen německé stáje SportLight.

El Hadak jej zaskočil i špičkovou fyzickou připraveností. "V šestém kole už jsem byl docela unavený, ale dobře jsem si zaboxoval. Bylo to pro mě lepší, než kdybych vyhrál jednoznačně," dodal Kraj.

Osmadvacetiletý mělnický boxer ukončil svých prvních šest profesionálních duelů před limitem a teprve v květnu musel poprvé absolvovat celou vypsanou délku utkání. I bývalého thajského boxera Jindřicha Veleckého tehdy v pražské Sazka Areně porazil.

V úterý s El Hadakem boxoval rovněž celých šest kol, nicméně vyhrál na body u všech rozhodčích.

ČTK

Běhání v zimě

Zima je pro řadu běžců obdobím nejistoty a nechuti k běhání. Nízké teploty od běhu často odradí, proto je důležité dodržovat základní pravidla. Ať už v zimě hledáte běžeckou motivaci, pilujete techniku běhu nebo hledáte zimní běžecké vybavení, jistě vám poslouží naše tipy a triky, jak se na běh v zimním období připravit a pořádně si ho užít.

Patička stránky: